Fast delivery

Ātra, lēta un precīza piegāde

Mēs cenšamies sekot līdzi laikam un vienmēr piedāvājam saviem klientiem mūsdienīgus apkalpošanas veidus. Tāpēc mēs atbalstām visus populāros piegādes veidus(Venipak, Omniva, DPD). Galu galā mūsu mērķis ir ļoti vienkāršs - uzlabot ikviena dzīvi, uzlabojot attieksmi pret visiem!

Pašizvešana

Saņemiet pasūtīto preci bez maksas klientu apkalpošanas centrā "Bless" pēc adreses: Rīga, Strenču iela 5. Varat arī noskaidrot interesējošo informāciju par pasūtījumu pa tālruni: +371 26270033

Kurjerdienests

Mēs strādājam tikai ar uzticamiem un uzticamiem kurjeru pakalpojumiem (Venipak, Omniva, DPD). Un tāpēc mūsu klientiem 2-3 dienu laikā ir pieejama ātra, neierobežota izmēra preču piegāde uz norādīto adresi.

Pakomāts

Arī mūsu vietnē Jūs varat izvēlēties vienu no populāro kurjeru uzņēmumu saņemšanas vietām (Venipak, Omniva, DPD), strādā pie pasūtījumu piegādes visu diennakti. Šajā gadījumā pakas izmēri ir ierobežoti un atkarīgi no izvēlētās saņemšanas vietas veida.

Drošs, ērts un mūsdienīgs maksājums

Mēs arī pievēršam lielu uzmanību iepirkšanās drošībai un ērtībai tiešsaistē. Mūsu veikalā ir pieejamas visas pašreizējās un uzticamās maksājumu metodes.

  1. Maksājums pēc pasūtīto preču saņemšanas klientu apkalpošanas centrā "Bless" pēc adreses: Rīga, Strenču iela 5.
  2. Maksājums, saņemot pasūtītās preces kurjeram.
  3. Bankas pārskaitījums pēc mūsu izrakstītā rēķina pasūtījuma apmaksai.
  4. Maksājums ar kredītkarti vai izmantojot interneta bankas kontu mūsu vietnē.
  5. Apmaksa pa daļām uz 6 vai 12 mēnešiem, BEZPROCENTU līzings sadarbībā ar mūsu partneri Incredit Group.