Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bless", reģistrācijas numurs: 50203021691, juridiskā adrese: Rīga, Jukuma Vācieša iela 12 - 22, LV-1021 (turpmāk - "Bless") ir uzņēmusies pienākumu aizsargāt klientu privātumu. Saskaņā ar to esam sagatavojuši Privātuma politikas principus, kas attiecas uz klientu personas datu iegūšanu, izmantošanu, publicēšanu, nodošanu un uzglabāšanu. Mūsu darbība tīmeklī notiek saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem, kā arī attiecīgiem Eiropas Savienības tiesību aktiem. Lūdzu, veltiet dažas minūtes tam, lai iepazītos ar mūsu Privātuma politikas principiem.

Personas datu vākšana un izmantošana

Personas dati ir dati, kurus var tieši vai netieši attiecināt uz jums kā privātpersonu un kurus Bless apkopo, lai izpildītu ar privātpersonu noslēgtā līguma nosacījumus vai lai ar viņu sazinātos nākotnē, kā arī lai izpildīt no likuma izrietošos pienākumus. Mēs apkopojam pastāvīgo klientu personas datus:

  • Sniedzot savu kontaktinformāciju (tostarp vārdu, personas kodu, pasta adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi, vēlamo saziņas metodi) mūsu vietnē vai citur (piemēram, klientu apkalpošanas centrā);
  • Kad jūs izmantojat mūsu vietni, no klienta konta informācijas vai izmantojot sīkfailus;
  • Veicot pirkumu vai veicot pasūtījumu mūsu veikalā vai tiešsaistes veikalā, sniedzot personisko kontaktinformāciju vai saglabājot datus par patērētāju vēlmēm (dažās vietnes sadaļās "Bless" var lūgt jūs brīvprātīgi iesniegt personas datus un personas datus Nepieciešamie personas dati var ietvert jūsu vārdu, adresi, pasta indeksu, e -pasta adresi, tālruņa numuru un citus datus);
  • Iesniedzot pieteikumu maksājuma plānam.

Citu datu vākšana

Mēs apkopojam arī anonimizētus datus, t.i., datus, kurus nevar attiecināt uz konkrētu personu (dzimums, vecums, valodas izvēle, atrašanās vieta). Turklāt mēs varam apkopot apkopotus datus par klientu darbībām mūsu veikalos un vietnē. Šie dati tiek vākti un izmantoti, lai mēs varētu sniegt klientiem informāciju, kas viņiem ir piemērotāka, kā arī lai iegūtu informāciju par to, kuri produkti, pakalpojumi un sadaļas rada vislielāko interesi. Šajā politikā apkopotie konfidenciālie dati tiek uzskatīti par anonimizētiem datiem.

Savākto personas datu izmantošana

Mēs izmantojam savāktos personas datus, lai informētu Bless klientus par jauniem produktiem, kampaņām un gaidāmajiem notikumiem. Klienti, kuri nevēlas saņemt mūsu biļetenu vai informāciju par potenciālu interesi par viņu produktiem, jebkurā laikā var svītrot sevi no mērķa grupas adrešu saraksta. Turklāt mēs izmantojam savāktos personas datus, lai piegādātu preces un izpildītu savas saistības pret klientiem. Piekrītot Privātuma politikas noteikumiem, klients piešķir "Bless" tiesības uz automatizētu viņa datu apstrādi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu vai nu mūsu vietnē, vai arī rakstiski nosūtot mums paziņojumu reproducējamā formā. Piekrišanas deklarēšana vai atsaukšana nav ar atpakaļejošu spēku. Lai labāk apkalpotu klientus, "Bless" ir tiesības sniegt informāciju par atsevišķiem lietotājiem trešajām personām, kas sniedz pakalpojumus uzņēmumam "Bless" un kurām ir saistošs neizpaušanas līgums. Trešās puses, piemēram, ir mūsu biznesa partneri, kuru pienākumos ietilpst interneta veikalā iegādāto preču piegāde vai nomaksas pakalpojumu sniegšana. "Bless" saglabā klienta personas datus līdz lojāla klienta līguma izbeigšanai. Dati, kurus "Bless" ir pienākums glabāt saskaņā ar likumu (piemēram, grāmatvedības dati), tiek glabāti saskaņā ar likumā noteiktajām prasībām.

Izmaiņas savāktajos personas datos

Personas datus, kas savākti klienta identificēšanai un saziņai ar viņu, var apskatīt, mainīt un papildināt mūsu mājas lapas sadaļā "Personīgā informācija".

Personiskās informācijas aizsardzība

Personiskā aizsardzība "Bless" piemēro visus iespējamos piesardzības pasākumus (ieskaitot administratīvos, tehniskos un fiziskos), lai aizsargātu klientu personas datus. Datu apstrādes un mainīšanas funkcijām var piekļūt tikai pilnvarotas personas. Ja jums ir aizdomas, ka jūsu personas dati tiek apstrādāti, pārkāpjot šīs konfidencialitātes politikas noteikumus, vai ja pastāv iespēja, ka jūsu personas dati var izpausties trešajām personām, nekavējoties informējiet mūs par to. Tas ir vienīgais veids, kā samazināt iespējamo kaitējumu. Klientam ir tiesības pieprasīt pārtraukt viņa personas datu apstrādi, pieprasīt informāciju par mērķiem, kādiem viņa personas dati tiek izmantoti, kā arī pieprasīt nodot savus personas datus plaši izmantotā formātā sev vai trešai personai. ballīte. Lai izvairītos no klienta datu un tiesību ļaunprātīgas izmantošanas, pieteikumus var iesniegt tikai tādā formā, kas ļauj identificēt pieteikuma iesniedzēju (pieteikumam jābūt parakstītam digitāli vai jāiesniedz personīgi pārstāvniecībā). Mums ir tiesības atbildēt uz šādiem paziņojumiem 30 dienu laikā. Pieprasījumu pārtraukt datu apstrādi mēs uzskatām par paziņojumu par pastāvīgā klienta līguma izbeigšanu.

Drošība

Visi klientu personas dati, kas kļūst zināmi, apmeklējot "Bless" interneta veikalu un veicot pirkumus tur, tiek uzskatīti par konfidenciālu informāciju. Šifrēts datu pārraides kanāls starp bankām nodrošina pircēja personas datu un bankas datu drošību.

Privātuma politikas noteikumi un izmaiņas

Sākot izmantot mūsu vietni vai aizpildot pieteikumu, lai kļūtu par pastāvīgo klientu, jūs apliecināt, ka esat iepazinies ar šiem principiem un nosacījumiem un piekrītat tiem. Mēs paturam tiesības nepieciešamības gadījumā veikt izmaiņas Privātuma politikas vispārīgajos nosacījumos, informējot par to visus pastāvīgos klientus, tomēr mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka Privātuma politika vienmēr ir atjaunināta un jums pieejama mūsu vietnē. Apstrādājot klienta personas datus, pārziņa pienākumus veic "Bless". Ja jums ir kādi jautājumi vai problēmas saistībā ar konfidencialitātes politiku vai datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e -pastu info@bless.lv. Jums ir arī tiesības jebkurā laikā sazināties ar Datu aizsardzības inspekciju vai tiesu, lai aizsargātu savus datus. Datu aizsardzības inspekcija ir valsts aģentūra, ar kuru jūs varat arī sazināties, kad jums ir nepieciešams padoms vai palīdzība personas datu aizsardzībā.

*mums patiešām rūp informācijas drošība