"Bless"

Mēs "Bless" uzņēmums , esam jauna un saliedēta cilvēku komanda, kas mīl automašīnas un dzīvo viņu labā. Katrs komandas loceklis nav vienaldzīgs pret automobiļu rūpniecību un katru dienu vada visas savas spējas, lai piedalītos tās attīstībā.

"Bless" komanda

Mūsu komanda veiksmīgi darbojas jebkuras sarežģītības auto un moto transporta apkopes jomā. Mēs, tāpat kā neviens cits, zinām un protam salabot visu, kam ir riteņi. Visus šos gadus mēs esam izvirzījuši sev galveno mērķi - uzlabot attiecības ar klientu un uzlabot pakalpojumu kvalitāti.

"Bless" mērķi un ambīcijas

"Bless" komanda ir pārliecināta par savām spējām un tāpēc nebaidās iekarot jaunas teritorijas autobūves jomā. Tāpēc 2021. gadā mūsu uzņēmums sāk mazumtirdzniecību par mums tīkamu auto tēmu.

Mēs esam pārliecināti, ka katrā jomā ir jābūt savam profesionālim. Tāpēc mūsu uzņēmumā katrs dara savu iecienītāko lietu: viens iekļūst motorā līdz elkonim, otrs meklē un pārbauda produkta kvalitāti, trešais izdrukā tekstu par uzņēmumu. Taču mūs visus saista viena lieta - atkarība no automašīnām.

Our team