NOCO GB251 BOOSTER Palaišanas ierīce

GB251

Booster modelis: GB251, spriegums: 24V, maks.startēšanas strāva: 3000A, svars: 6,17 kg, vada garums: 0,98 m,

1 249,50 €
Daudzums
Palikuši daži gabali

Apraksts

Noco GB251 3000A 24V UltraSafe Lithium Jump Starteris

GB251+ ir 3000 ampēru pārnēsājams litija starteris benzīna un dīzeļdzinējiem līdz 32 litriem, tostarp kravas automašīnām (līdz 8. klasei), kemperiem, autobusiem, kalnrūpniecības, lauksaimniecības, būvniecības un profesionālajam aprīkojumam - 6, 8, 12 un 16 cilindri un vairāk.

Noco Boost Max 251+ 3000 ampēru 24 V Jump Starter nodrošinās jūsu autoparka darbību un aprīkojuma darbību. Šis 137 vatstundu litija akumulatora starteris nodrošina līdz pat 3000 ampēriem, lai droši iedarbinātu izlādējušās baterijas, izmantojot bezdzirksteļu tehnoloģiju un apgrieztās polaritātes aizsardzību. Izmantojiet 60 sekunžu taimeri, lai taupītu jaudu — ja dzinējs šajā laikā netiek restartēts, starteris ir jāizslēdz un jāieslēdz, lai mēģinātu vēlreiz.

Līdztekus jūsu lielāko dzinēju iedarbināšanai Boost Max kalpo kā barošanas banka ar 12 V kontaktligzdu instrumentu, ierīču, inflatoru, invertoru utt. darbināšanai, kā arī USB portu viedtālruņu, planšetdatoru, kameru utt. barošanai vai uzlādēšanai. , iekārta ir aprīkota ar 600 lūmenu gaismu ar septiņiem gaismas režīmiem, tostarp SOS un strobo. Ierīci var pilnībā uzlādēt un sākt palaišanai 8,5 stundu laikā no transportlīdzekļa 12 V papildu pieslēgvietas vai ar XGC4 adapteri, kas pievienots maiņstrāvas avotam.

Smagajiem gāzes un dīzeļdegvielas transportlīdzekļiem un aprīkojumam, kā arī automašīnām, miniveniem un SUV

Uzlādē 24V akumulatorus

3000 maksimuma ampēri

Dzirksteļdroša tehnoloģija un apgrieztas polaritātes aizsardzība

Automātiskais 60 sekunžu taimeris taupa enerģiju

Viens 5V, 2.1A USB ports viedtālruņu, ierīču u.c. barošanai vai uzlādēšanai.

Lukturis izstaro līdz 600 lūmeniem, 7 izvades līmeņus, ieskaitot SOS un strobo

Voltmetra displejs parāda transportlīdzekļa akumulatora spriegumu

Boost Max akumulatora stāvokļa indikators

Uzlādē ar maiņstrāvu vai līdzstrāvu 8,5 stundu laikā

Iepazīstinām ar mūsu līdz šim jaudīgākajiem litija starteriem. Paredzēts visu laiku lielākajiem un izaicinošākajiem dzinēja iedarbinājumiem. Ar vairāk nekā 3000 ampēru palaišanas jaudu tas var ātri iedarbināt benzīna un dīzeļdzinējus līdz 32 litriem.

Drošs un viegli lietojams akumulatora startera komplekts, neuztraucoties par nepareiziem savienojumiem vai dzirkstelēm. Droši savienojiet ar jebkuru 24 voltu akumulatoru, izmantojot mūsu kļūdām drošu dizainu, kas nodrošina dzirksteļu drošu tehnoloģiju un apgrieztās polaritātes aizsardzību.

Tas ir komerciāls visos veidos. Tas iedarbina gandrīz visu veidu transportlīdzekļus un aprīkojumu, tostarp kravas automašīnas (līdz 8. klasei), dzīvojamos kemperus, autobusus, kalnrūpniecības, lauksaimniecības, celtniecības un profesionālo aprīkojumu - 6, 8, 12 un 16 cilindru - un vairāk. Turklāt integrēts digitālais akumulatora voltmetrs uzlabotai diagnostikai.

Tik jaudīgie starteri parasti ir milzīgi un sver simtiem mārciņu, taču mūsu augstās izlādes litija tehnoloģija padara to par kompaktāko un vieglāko dizainu pasaulē — tas sver tikai 14 mārciņas. Un tā pārnēsājamā soma padara palaišanu lēkšanā ērtāku nekā jebkad agrāk.

Tas nav tikai litija starteris, bet arī pārnēsājama barošanas banka viedtālruņu, planšetdatoru un citu USB ierīču uzlādēšanai ar īpaši spilgtu 600 lūmenu LED zibspuldzi ar septiņiem gaismas režīmiem, tostarp avārijas stroboskopu un SOS.

Produkta detaļas
GB251
8 produktu tajā pat kategorijā: