NOCO GBX55 BOOSTER Palaišanas ierīce

GBX55

Booster modelis: GBX55, spriegums: 12V, maks.startēšanas strāva: 1750A, svars: 1,17 kg, vada garums: 0,325 m,

213,50 €
Daudzums
Palikuši daži gabali

Apraksts

GBX55 Pilnīgi jauns dizains ar ārkārtēju starta jaudu jaudīgai dzinēja iedarbināšanai. Šis pārnēsājamais litija automašīnas akumulatora starteris ar  1750 ampēru spriegumu atbrīvo maksimālu enerģiju katrā palaišanas reizē. Šī ir pilnīgi jauna sērija - Extreme Series.
Aprīkots ar USB-C tehnoloģiju, kas kopā ar strāvas padevi nodrošina zibens ātru uzlādi. Pilnībā uzlādējas tikai 72 minūtēs, vja starteris ir pilnībā izlādējies, mašīnu būs iespējams sākt startēt jau pēc 5 uzlāžu minūtēm.
Uzlādējiet visu, izmantojot USB-C lādēšanas opciju. Tās iekšējā barošanas bloks nodrošina 60 vatu jaudu - gan ieslēgtu, gan izvadāmu -, lai bez problēmām uzlādēt iecienītās USB -C ierīces, piemēram, tālruņus, planšetdatorus, klēpjdatorus, valkājamas ierīces un daudz ko citu.
Noco uzlaboja UltraSafe tehnoloģiju. Tas joprojām ir mūsu vienkāršais, bez kļūdām veidotais dizains ar dzirksteļdrošu tehnoloģiju un pretējas polaritātes aizsardzību, bet arī ar uzlabotu siltuma efektivitāti un jaudas pārvaldību, lai nodrošinātu labāku veiktspēju un ilgāku akumulatora darbības laiku.
Tas ir viens no daudzpusīgākajiem litija starteriem. Iedarbiniet visu veidu transportlīdzekļus, ieskaitot automašīnas, motociklus, kravas automašīnas, visurgājējus, laivas, visurgājējus, mikroautobusus, apvidus auto, traktorus un citus līdz 7,5 litru benzīna un 5,0 litru dīzeļdzinējiem.
Parametri

Jauda 1750 A
Paredzēts 12V svina-skābes akumulatoriem
USB izeja 2.1A UN 60W USB-C izeja/ieeja
Benzīna dzinējiem līdz 7,5l
Dīzeļdzinēja dzinējiem līdz 5l

LED lukturītis ar 200 lūmenu jaudu
Aizsardzības klase: IP65
Baterija: 46 Watt-Hour Lithium-Ion

Produkta detaļas
GBX55
8 produktu tajā pat kategorijā: